Osztályok névsora
1.a 1.b 1.c --
2.a 2.b 2.c --
3.a 3.b 3.c --
4.a 4.b 4.c --
5.a 5.b 5.c --
6.a 6.b 6.c --
7.a 7.b 7.c --
8.a 8.b 8.c --




1.a emelt szintű ének-zene oktatás
Tanító nénik:
Halcsákné Egyed Szilvia
Szijjártóné Zabó Zsuzsanna
Bálizs Laura
Fazekas Zoé
Horváth Dorina Anna
Ignácz Kevin Brendon
Illés Barnabás
Kovács Eszter
Kovács Gábor Mátyás
Kurdi Flóra
Mészáros Nóra
Molnár Anasztázia Ramóna
Orsós Nóra
Pajer Zoé
Takács Kata
Varga Elizabet Virág
Wágner Patrícia


1.b "természetbúvár"
Tanító nénik:
Csongrádi Ludmilla
Hubai Tímea
Bolla Gergő
Czibor Dalma
Deli Gábor Imre
Ferenczi Hanna
Horváth Katrin
Kardos Tamás
Kárer Gergely
Kiss Bence
Kovács Péter
Kudlik Misell Anna
Lajos Benedek
Meiczinger Kitti
Molnár Zsombor
Németh Dávid
Pésó Marcell
Szalai Zoltán Milán
Sztolarik Koppány
Tóth Lara Petra
Tóth Viktória Kíra
Tötök Luca Zora
Ürögi Ádám
Varga Gergő


1.c emelt szintű német nyelv oktatás
Tanító nénik:
Csikiné Bertalan Judit
Magvas Istvánné
Balogh Alexandra
Buda Sarolt
Czendrei Kornél
Csordás Ágost Márk
Goda Viktor Armand
Görgics Janka
Hoffmann Nóra
Horváth Antónia
Joó Ádám
Maász Bálint
Nádasi Sára
Nagy Barbara
Németh Bence
Orsós Dóra Diána
Paulics Dániel
Róth Ármin
Rózsás Aurél
Szijjártó Benedek György


2.a emelt szintű ének-zene oktatás
Tanító nénik:
Konrádné Koller Andrea
Gaál Renáta
Csentei Sára Napsugár
Deés Luca Anna
Egyed Bálint Szilárd
Fett Brigitta Panna
Havasi Viktória
Hegedüs István Márk
Horváth Leila
Horváth Liána
Kamondi Donát
Kovalcsik Noel
Kurdi Mátyás
Leskovics Csilla
Leskovics Dorina
Matafán Milán
Molnár Kata Boglárka
Pék Roland
Rózsavölgyi Sára
Schreithofer Erik
Seprényi Virág
Szabó Alexander László
Takács-Győri Diána
Virág Luca


2. b "természetbúvár"
Tanító nénik:
Mádlné Rozner Melinda
Dávid Barbara
Banka Martin
Bogdán Brenda Bettina
Bognár Zsófia
Dóczi Benjamin Roland
Fincza Flóra Noémi
Földi Kornél
Goda Xavér
Harasztos Héra Anna
Hegedűs-Szölke Bence
Herbent Bence
Hosszu Gabriella
Jánosa Tímea
Kelemen Aletta Mirjam
Keresztény Nóra
Körmendi Lilien Melinda
Langmár Márk
Nagy Leila Dzsenifer
Pál Zalán András
Rádli Dzsesszika Szabina
Szalai Zsigmond
Vadas Kíra
Varga Benjámin Krisztofer
Vörös Árpád
Zabó Tamás




2.c emelt szintű német nyelv oktatás
Tanító nénik:
Horváth Erzsébet
Kovalikné Lakatos Gyöngyi
Bakonyi Noel
Berki Dominik
Csincsi Flóra
Etzl Milán
Füredi Richárd János
Kasza Milán
Kálmán Kornél
Kerpács Regina
Kiss Máté Arnold
Markos Anna Margit
Molnár Boglárka
Obermajer Luca Kíra
Orsós István
Schebesta Marcell Ferenc
Szórádi Vivien
Tóth Anita
Trejer Bálint
Vajai Boglárka Beatrix
Vecsei Bora


3.a emelt szintű ének-zene oktatás
Tanító nénik:
Nagyné Tóth Tímea
Krózserné Staub Médea
Ábrahám Patrik
Boldizsár Ádám
Bordás Arián
Buda Emese
Chen Yunhan
Cosentino Miriam Vivien
Gaál Zsóka
Horváth Réka
Papp Ádám Kornél
Peternics Zalán
Rádl Kornél
Rózsavölgyi Patrik
Sinkai Lili
Somogyi Fruzsina
Szabó Luca
Szendrei Laura
Takács Dóra
Tóth Lili
Vas Áron


3.b "természetbúvár"
Tanító nénik:
Horváth Teréz
Szedlmayer Ingrid
Benkő Liliána
Berzsenyi Dániel
Csejtei Bence
Endrődy Flóra
Farkas Bence
Fodor Kornél
Galambos Péter
Hegedűs Hanna
Kalász Levente
Kárer Marcell
Körmendi Noel Károly
Lukács Eszter
Makk Fanni
Nádasi Bálint
Rádl Vivien
Schofhauser Virág
Verebély Bálint
Vers Máté
Vincze Nóra
Vizi Gergő
Zákány Dominik Zalán


3.c emelt szintű német nyelv oktatás
Tanító nénik:
Kupi Szilvia
Vörös Orsolya
Bíró Janka Krisztina
Dombi Zoltán
Fuchs Martina
Grummel Dominika
Herczeg Gréta Beáta
Horváth Mercédesz
Kovács Karolina
Lakatos Emil Tihamér
Misik Laura
Orsós Dominik
Paulics Richárd Csaba
Sándor Karolina Zoé
Süveges Kornélia Dóra
Szalóky Bendegúz
Tóth Virág
Vajai Boglárka Beatrix


4.a emelt szintű ének-zene oktatás
Tanító nénik:
Dr. Jágerné Mádl Ildikó
Nagyné Péntek Anikó
Bödör Ábel
Hajgató Adrienn
Halla Zsófia
Horváth Loretta
Kertész Dániel
Kiss Kornél
Kollár Hanna Petra
Krózser Kinga
Márton Tibor
Pomper Letícia
Róth Olimpia
Somlóvári Nóra
Takács-Győri Fruzsina
Vas Anna
Vér Cintia


4.b
Tanító nénik:
Karácsonyné Bolla Elvira
Szolga Andrea
Antal György Ákos
Dezső Henrietta Réka
Dezső Szilárd
Fehér Gergő
Grummel Richárd
Kisláposi Kira
Kovács Péter
Lajkó Kevin
Laksz Valentin
Molnár Regina
Nagy Barbara
Nagy Kevin Sándor
Pákózdi Vivien
Poór András
Simon Patrik Péter
Szabó Petra Réka
Szegedi Zsófia Anna
Tóth Bálint Erik


4.c emelt szintű német nyelv oktatás
Tanító nénik:
Sziverné Schnöller Andrea
Dunár Istvánné
Bartalos Gábor
Bíró Penelopé Valéria
Boros Luca
Cser Dávid
Csiza Ádám
Egyed Bendegúz
Faa Zsófia
Fazakas Hanna
Görgics Zsombor
Gróf Gábor Balázs
Horváth Dominik Márk
Kalmár Levente
Kató Dávid
Kovács Lázár Sándor
Lepsényi Kristóf Raul
Németh Vivien
Tenk Hanna
Varga Benjamin
Vecsei Bulcsú
Veress Gergő


5.a emelt szintű ének-zene oktatás
Osztályfőnök:
Varga Judit
Andréka Natalia Hanna
Barka Fruzsina
Bókony Sára Laura
Cserkész Petra Dorottya
Dávid Laura Nóra
Fischl Kinga
Friedrich Hanna
Gerecs Anna
Grőber Máté
Kamondi Olívia
Kiss Virág
Kováts Zsombor
Ligetvári Flóra
Lipka Dorottya
Marczal Mirtill
Mizeri-Budai Balázs
Nemes Flóra
Perkovits Vanda
Polt Tamás Bálint
Poór Zsuzsanna
Sándor Barna
Simon Sára Debóra
Szabó Botond Bendegúz
Szabó Zsófia
Szentpétery Zsófia
Veres Gábor Máté
Vincze Kevin
Zsáki Ákos
Zsáki Olivér


5.b emelt szintű német nyelv oktatás
Osztályfőnök:
Kundermann Róbert
Csincsi Dominik
Egyed Lídia
Fiausch Brigitta
Hámori Krisztián
Hoffmann Andrea
Hoffmann Kimberli
Horváth Dorina
Horváth Valentin
Ikervári Bálint
Kálmán Krisztián
Kiss Virág Boglárka
Kiss Vivien
Kovács Gábor
Lakat Krisztián János
Marton Lili Katalin
Nigó Dominika
Nyári Vanessza Jázmin
Piros Kristóf
Réfi Imre
Süveges Klaudia Melinda
Szabó Áron
Szabó Kíra
Tóth Diána Virág
Trnka Botond
Vizi Fanni


5.c
Osztályfőnök:
Sulák Ágnes
Antal Armandó
Babcsán Réka
Bende Balázs
Bordás Noel
Deme Lóránt
Horváth Bence Valentin
Ignácz Erik Dominik
Ignácz Letícia Evelin
Józsa Bálint
Kosztolnik Csenge
Kovács István
Lánczi Boglárka
Molnár József Márk
Nagy Larion
Pozsgai Patrik Domicián
Slemmer Benjamin
Somogyi Mirtill
Talabér Tímea
Tárkányi Cintia Natália


6.a emelt szintű ének-zene oktatás
Osztályfőnök:
Balogh Béla
Baptsán Laura
Baráth Sára
Bognár Dániel
Bókony Ádám
Deák Bernadett
Egyed Marcell István
Izsó Bálint
Kertész Kata
Kiss Veronika
Kovács Áron
Krózser Kata
Mesterházy Georgina
Modori Kristóf
Novák Fruzsina
Poczai Dávid Roland
Rádl Nikolett
Stilet Balázs
Varga Benjamin


6.b Bejárható Magyarország
Osztályfőnök:
Garbai Zsuzsanna
Ancsich Éva Adél
Bazsó Gergő
Grummel Dzsenifer
Horváth Dominik
Kálmán Tamara
Kovács Kristóf
Lánczi Bálint
Lepsényi Liána
Magyarósi Fanni
Márton Eszter
Miskolczi Ramóna
Mód Kinga
Molnár Kitti
Nagy Lili
Sára Máté
Szécsi Mercédesz
Talamár Dominik
Tóth Balázs
Vitus Barbara
Vizi Laura


6.c
Osztályfőnök:
Kovács Tamás
Benke Krisztofer
Bogdán Boglárka
Csejtei Szabolcs
Fodor Tibor
Hajdu Marcell Patrik
Horváth Rebeka
Kóródi Renátó
Názer Melinda
Nyári Dominika
Pákozdi Gréta
Pintér Ákos
Rauch Roland
Rózsavölgyi Kíra
Takács Bálint
Ürögi Gábor
Veress Tamás
Zabó Lívia


7.a emelt szintű ének-zene oktatás
Osztályfőnök:
Vaczkó Andrea
Berecz Leila
Csenki Larina Odett
Csenki Patrik Dominik
Csiki Alexandra
Egerszegi Kíra
Farkas Dávid
Gelencsér Anett
Koszó Cintia
Lipka Eszter
Nádasdi Milán
Orbán Szilárd
Orsós Valentina
Piri Kata
Piri Luca
Pomper Alexandra
Rácz Klaudia
Rádli Regina
Szalai Vanessza
Tóth Bendegúz
Varga Bence


7.b Bejárható Magyarország
Osztályfőnök:
Horváth Csaba
Ancsich Kornél
Bakos Brigitta
Bódi Szabina
Bogdán Márk
Dancs Erik
Fekete Arnold
Felföldi Andrea
Hart Hedvig
Horváth Melitta
Ignácz Dóra Johanna
Károlyi Zsolt
Kiss Benjamin
Koller Erik
Koronczai Szabolcs
Kulics Patrik
Markó Fanni
Matafán Martin
Ódor Patrik
Renácz Bálint
Schedl Vanessza
Soós András Péter
Szalai Nikolett
Tihanyi Viktória Zsuzsanna
Varga Eszter


7.c emelt szintű német nyelv oktatás
Osztályfőnök:
Péter Gáborné Szegedi Erika
Beitl Antal Dániel
Bogdány Dorina
Deák Vivien
Endrődy Liliána
Garancz Milán
Gashi Edona
Glatz Virág
Grabler Gergő
Horváth Cintia
Hosszu Alexandra
Incze Emese
Mekler Rebeka
Molnár Gergő Zsombor
Molnár Melitta
Nagy Tímea Erzsébet
Németh Tímea
Ódor Luca Panna
Seprényi Alexa Kitti
Takács Anasztázia
Tóth Kristóf
Varga Fruzsina


8.a emelt szintű ének-zene oktatás
Osztályfőnök:
Böhm Krisztina
Beke Balázs
Boldizsár Bálint
Buda Koppány
Kiss Csongor
Kondor Áron
Lakatos Csaba
Mátai Valentin Kristóf
Nagy Melitta
Nimsz Laura Sára
Simon Levente
Szabó Sára
Szalai Pálma
Szalai Zsófia
Talamár Martin
Veisz Flóra


8.b
Osztályfőnök:
Bedőkné Szabó Erzsébet
Balogh Norbert
Birsel Márton
Dragodán Lili
Egyed Eszter
Földi Klaudia
Hegedűs Attila
Inhoff Dominik
Kanál Kristóf
Magyarósi Patrik Dominik
Márton Martina
Nády Benjámin
Orbán Zoltán
Pusztai Áron Tamás
Révész Gergely
Rózsás Richárd
Sára Márk
Schönher Lili
Selmeci Emese
Somogyi Vanessza Mária
Suba Udó Fernándó
Szekeres Zsófia Szonja
Takács Arnold
Verger Dániel Róbert
Zákány Kornél Lajos


8.c
Osztályfőnök:
Lecsek Desdemona
Bende Otília
Bogdán Réka
Buda Orsolya
Csicsics Marcell
Felber Vivien
Gergye Dániel
Janzsó Martin
Kotsy Bence
Lakatos Patrik
Lakatos Zsolt
Mazug Noémi Viktória
Márkus Nóra Izabella
Mód Andrea
Németh Martin
Petrovics Áron
Simon Roland
Sipőcz Ákos
Szemán Bálint
Sziver Ádám
Tóth Szimonetta
Orbán Elizabet