Osztályok névsora
1.a 1.b 1.c --
2.a 2.b 2.c --
3.a 3.b 3.c --
4.a 4.b 4.c --
5.a 5.b 5.c --
6.a 6.b 6.c --
7.a 7.b 7.c --
8.a 8.b 8.c --






1.a emelt szintű ének-zene oktatás
Tanító nénik:
Konrádné Koller Andrea
Gaál Renáta




1. b "természetbúvár"
Tanító nénik:
Mádlné Rozner Melinda
Dávid Barbara


1.c emelt szintű német nyelv oktatás
Tanító nénik:
Horváth Erzsébet
Kovalikné Lakatos Gyöngyi
2.a emelt szintű ének-zene oktatás
Tanító nénik:
Nagyné Tóth Tímea
Krózserné Staub Médea
Ábrahám Patrik
Boldizsár Ádám
Buda Emese
Chen Yunhan
Cosentino Miriam Vivien
Gaál Zsóka
Gyüre Villő
Horváth Réka
Papp Ádám
Peternics Zalán
Rádl Kornél
Rózsavölgyi Patrik
Sinkai Lili
Somogyi Fruzsina
Szabó Luca
Szendrei Laura
Takács Dóra
Tóth Lili
Vas Áron


2.b "természetbúvár"
Tanító nénik:
Horváth Teréz
Szedlmayer Ingrid
Benkő Liliána
Berzsenyi Dániel
Csejtei Bence
Endrődy Flóra
Farkas Bence
Fodor Kornél
Galambos Péter
Kalász Levente
Kárer Marcell
Körmendi Noel Károly
Lukács Eszter
Makk Fanni
Nádasi Bálint
Oszkó Dávid
Rádl Vivien
Szórádi Barbara
Verebély Bálint
Vers Máté
Vincze Nóra
Virág Benjamin
Vizi Gergő
Zákány Dominik


2.c emelt szintű német nyelv oktatás
Tanító nénik:
Üvegesné Szukics Márta
Vajdáné Vörös Orsolya
Bíró Janka Krisztina
Dombi Zoltán
Fuchs Martina
Herczeg Gréta Beáta
Horváth Brendon
Kovács Karolina
Orsós Dominik
Pados Bálint
Paulics Richárd Csaba
Povázson Richard
Sándor Karolina Zoé
Süveges Kornélia Dóra
Szalóky Bendegúz
Szórádi Vivien
Tóth Virág
Vajai Boglárka Beatrix


3.a emelt szintű ének-zene oktatás
Tanító nénik:
Dr. Jágerné Mádl Ildikó
Nagyné Péntek Anikó
Bödör Ábel
Grummel Dominika
Hajgató Adrienn
Halla Zsófia
Horváth Loretta
Kertész Dániel
Kiss Kornél
Kollár Hanna Petra
Krózser Kinga
Márton Tibor
Pomper Letícia
Róth Olimpia
Somlóvári Nóra
Takács-Győri Fruzsina
Tatai Virág
Ticzer Márk
Vas Anna
Vér Cintia


3.b
Tanító nénik:
Karácsonyné Bolla Elvira
Szolga Andrea
Albert Szeverin Tibor
Antal György Ákos
Dezső Henrietta Réka
Dezső Szilárd
Fehér Gergő
Grummel Richárd
Horváth Maja Kamilla
Horváth Mercédesz Andrea
Kisláposi Kira
Lajkó Kevin
Molnár Regina
Nagy Barbara
Nagy Kevin Sándor
Pákózdi Vivien
Povázson Tamás
Simon Patrik Páter
Szabó Petra Réka
Szegedi Zsófia Anna
Tóth Bálint Erik


3.c emelt szintű német nyelv oktatás
Tanító nénik:
Sziverné Schnöller Andrea
Dunár Istvánné
Bartalos Gábor
Bíró Penelopé Valéria
Boros Luca
Cser Dávid
Csiza Ádám
Egyed Bendegúz
Faa Zsófia
Fazakas Hanna
Görgics Zsombor
Gróf Gábor Balázs
Horváth Dominik Márk
Kató Dávid
Kovács Lázár Sándor
Lepsényi Kristóf Raul
Németh Vivien
Poszmik Anna Virág
Tenk Hanna
Tóth Gergő
Varga Benjamin
Vecsei Bulcsú


4.a emelt szintű ének-zene oktatás
Tanító nénik:
Csongrádi Ludmilla
Kupi Szilvia
Andréka Natalia Hanna
Barka Fruzsina
Bókony Sára Laura
Cserkész Petra Dorottya
Dávid Laura Nóra
Fischl Kinga
Friedrich Hanna
Gerecs Anna
Grőber Máté
Kamondi Olívia
Kiss Virág
Kováts Zsombor
Ligetvári Flóra
Lipka Dorottya
Marczal Mirtill
Nemes Flóra
Perkovits Vanda
Polt Tamás Bálint
Poór Zsuzsanna
Sándor Barna
Simon Sára Debóra
Szabó Botond Bendegúz
Szabó Zsófia
Szalay Benedek
Szentpétery Zsófia
Veres Gábor Máté
Vincze Kevin
Zsáki Ákos
Zsáki Olivér


4.b emelt szintű német nyelv oktatás
Tanító nénik:
Csikiné Bertalan Judit
Magvas Istvánné
Csincsi Dominik
Egyed Lídia
Fiausch Brigitta
Hámori Krisztián
Hoffmann Andrea
Hoffmann Kimberli
Horváth Dorina
Horváth Valentin
Ikervári Bálint
Kálmán Krisztián
Kiss Virág Boglárka
Kiss Vivien
Kovács Gábor
Lakat Krisztián János
Magyar Milán
Marton Lili Katalin
Nigó Dominika
Nyári Vanessza Jázmin
Piros Kristóf
Primusz Evelin Amanda
Réfi Imre
Süveges Klaudia Melinda
Szabó Áron
Szabó Kíra
Tóth Diána Virág
Trnka Botond
Vizi Fanni


4.c
Tanító néni:
Halcsákné Egyed Szilvia
Szijjártóné Zabó Zsuzsanna
Bende Balázs
Bordás Noel
Deme Lóránt
Horváth Bence Valentin
Ignácz Erik Dominik
Ignácz Letícia Evelin
Józsa Bálint
Lánczi Boglárka
Molnár József Márk
Nagy Larion
Pados Rebeka
Pozsgai Patrik Domicián
Slemmer Benjamin
Somogyi Mirtill
Talabér Tímea
Tárkányi Cintia Natália


5.a emelt szintű ének-zene oktatás
Osztályfőnök:
Balogh Béla
Baptsán Laura
Baráth Sára
Bognár Dániel
Bókony Ádám
Deák Bernadett
Egyed Marcell István
Horváth Dzsunior
Kertész Kata
Kiss Veronika
Krózser Kata
Mesterházy Georgina
Modori Kristóf
Novák Fruzsina
Poczai Dávid Roland
Rádl Nikolett
Stilet Balázs
Varga Benjamin


5.b Bejárható Magyarország
Osztályfőnök:
Rózsa-Garbai Zsuzsanna
Ancsich Éva Adél
Bazsó Gergő
Grummel Dzsenifer
Horváth Dominik
Kálmán Tamara
Lánczi Bálint
Lepsényi Liána
Magyarósi Fanni
Márton Eszter
Miskolczi Ramóna
Mód Kinga
Molnár Kitti
Nagy Lili
Sára Máté
Szécsi Mercédesz
Tóth Balázs
Vitus Barbara
Vizi Laura


5.c
Osztályfőnök:
Kovács Tamás
Benke Krisztofer
Bogdán Boglárka
Fodor Tibor
Hajdu Marcell Patrik
Horváth Rebeka
Kóródi Renátó
Kovács István Szilveszter
Ludvai Ákos
Názer Melinda
Nyári Dominika
Pákozdi Gréta
Rauch Roland
Rózsavölgyi Kíra
Takács Bálint
Ürögi Gábor
Veress Tamás
Zabó Lívia


6.a emelt szintű ének-zene oktatás
Osztályfőnök:
Vaczkó Andrea
Csenki Larina Odett
Csenki Patrik Dominik
Csiki Alexandra
Egerszegi Kíra
Farkas Dávid
Gelencsér Anett
Koszó Cintia
Lipka Eszter
Nádasdi Milán
Orbán Szilárd
Orsós Valentina
Piri Kata
Piri Luca
Pomper Alexandra
Rácz Klaudia
Rádli Regina
Somlóvári Sára
Szalai Vanessza
Ticzer Attila
Tóth Bendegúz
Varga Bence


6.b Bejárható Magyarország
Osztályfőnök:
Horváth Csaba
Ancsich Kornél
Bakos Brigitta
Bódi Szabina
Bogdán Márk
Dancs Erik
Farkas Zoltán Bence
Fekete Arnold
Felföldi Andrea
Fischl Réka
Hart Hedvig
Horváth Melitta
Ignácz Dóra Johanna
Károlyi Zsolt
Kiss Benjamin
Koller Erik
Kulics Patrik
Lajos Jázmin
Markó Fanni
Matafán Martin
Ódor Patrik
Renácz Bálint
Schedl Vanessza
Soós András Péter
Szalai Nikolett
Szőke Liliána Erika
Tihanyi Viktória Zsuzsanna
Varga Eszter


6.c emelt szintű német nyelv oktatás
Osztályfőnök:
Péter Gáborné Szegedi Erika
Beitl Antal Dániel
Bogdány Dorina
Csejtei Szabolcs
Endrődy Liliána
Garancz Milán
Gashi Edona
Glatz Virág
Grabler Gergő
Horváth Cintia
Hosszu Alexandra
Incze Emese
Kun-Szabó Fanni
Mekler Rebeka
Molnár Gergő Zsombor
Molnár Melitta
Nagy Tímea Erzsébet
Németh Tímea
Ódor Luca Panna
Seprényi Alexa Kitti
Takács Anasztázia
Tóth Boglárka
Tóth Kristóf
Varga Fruzsina


7.a emelt szintű ének-zene oktatás
Osztályfőnök:
Böhm Krisztina
Beke Balázs
Boldizsár Bálint
Buda Koppány
Herceg Dzsenifer
Kiss Csongor
Kondor Áron
Mátai Valentin Kristóf
Nagy Melitta
Nimsz Laura Sára
Simon Levente
Szabó Sára
Szalai Pálma
Szalai Zsófia
Szukics Leon
Veisz Flóra


7.b
Osztályfőnök:
Bedőkné Szabó Erzsébet
Balogh Norbert
Birsel Márton
Deák Vivien Hajnalka
Dragodán Lili
Egyed Eszter
Földi Klaudia
Inhoff Dominik
Kanál Kristóf
Magyarósi Patrik Dominik
Márton Martina
Nády Benjámin
Orbán Zoltán
Pusztai Áron Tamás
Révész Gergely
Rózsás Richárd
Sára Márk
Schönher Lili
Selmeci Emese
Somogyi Vanessza Mária
Suba Udó Fernándó
Szekeres Zsófia Szonja
Takács Arnold
Verger Dániel Róbert
Virág Jázmin
Zákány Kornél Lajos


7.c
Osztályfőnök:
Kemenesné Lecsek Desdemona
Baki Bianka Anna
Bende Otília
Berecz Leila Bianka
Bogdán Réka
Buda Orsolya
Csicsics Marcell
Felber Vivien
Füredi Donát Márk
Gergye Dániel
Janzsó Martin
Kotsy Bence
Lakatos Patrik
Lakatos Zsolt
Mazug Noémi Viktória
Márkus Nóra Izabella
Mód Andrea
Németh Martin
Petrovics Áron
Simon Roland
Sipőcz Ákos
Szemán Bálint
Sziver Ádám
Tóth Szimonetta
Velczenbach Roderik
Zabó Balázs Ákos
Orbán Elizabet
Bogdán Martin


8.a emelt szintű ének-zene oktatás
Osztályfőnök:
Kundermann Róbert
Bencze Dorina
Csényi Katalin
Csiszár Barbara
Egyed Bence
Egyed Vivien
Fábián Kristóf
Fadgyas Eszter
Ficzay Viktória
Galambos Kata
Halla Virág
Kamondi Sámuel
Kiss Csenge
Kollár Eszter
Kovács Boglárka
Lénárt Laura
Lenner Ábel
Lutz Jordána
Mádl Gabriella
Nagy Angéla
Nagy Gergő
Polgár Milán
Rátkai Kristóf
Simon Zsanett
Stilet Vanessza
Varga Gyula
Vér Nikolett


8.b
Osztályfőnök:
Szeipné Orbán Mária
Berzsenyi Barbara
Fecske Dominik
Fejes Kata Emilia
Hegedűs Patrik
Hidasi Patrik
Horváth Barnabás
Horváth Krisztián
Horváth Tímea Júlia
Horváth Vanessza
Kocsis Gábor
Lozsi Marcell
Molnár Gergő
Nagy Anna Antónia
Orovicz Milán
Sesztakov Ádám
Varga Péter
Zámbó Csaba Máté
Zámbó Diána
Zoller Márton István


8.c
Osztályfőnök:
Varga Judit
Andrási Aletta
Asztalos Kornél
Barcza István Máté
Csibertics Alexandra
Dombi Imre
Károlyi Boglárka Nikolett
Kása János Valdez
Kiss Attila Krisztián
Markos Balázs
Mejzer Balázs
Nyomó Viktória
Pecsenke Virág
Polányi Patrik
Pop Dominik
Rózsás Kíra
Rózsás Máté
Sándor Balázs Patrik
Sinka Brendon
Takács Erik
Takács István
Takács Sándor
Varga Benjamin
Varga Bernadett
Spéth Nataniel Richárd